Baza fizjoterapeutów

Baza Fizjoterapeutów

Jeśli uczestniczyłeś w kursach organizowanych przez OLDMED i chciałbyś, aby Twoje nazwisko widniało na naszej stronie skontaktuj się z nami.

TERAPIA MANUALNA WG. MASAYUKI OTSUKI

terapeuta miasto telefon email www
Baranowski Marcin Warszawa +48501633638 duraace@wp.pl -
Dębski Krzysztof Szczecin +48511175856
0-91 4621264
- -
Dziedzic Dawid Rachanie +48665388086 policeros@wp.pl -
Grabski Jarosław Warszawa +48696351357 jarek.grabski@interia.pl -
Gugała Urszula Warszawa
Radom
- urgu@wp.pl -
Hinc Tomasz Suwałki +48600019721 tomasz.hinc@interia.pl -
Kotyńska Ewa Warszawa
Tomaszów Maz.
+48601288144 fka-pl@o2.pl -
Krzywicka Anna Warszawa +48691027313 krzywcia@tlen.pl -
Kurdziel Joanna Kolnuszowa (Rzeszów) +48693607561 angel260@poczta.onet.pl -
Sławuszewski Cezary Legionowa
Warszawa
+48601296424 - -
Szczerbińska Monika Warszawa +4809886686 moniqes4@w.pl -
Wiśniewski Marcin Warszawa +48505487261 mziomek12@op.pl -
Wolnowski Szymon Częstochowa +48663633680 szymonwolnowski@gazeta.pl -
Zarembska Julita Konstancin-Jeziorna +48692305304 ju-lisia@wp.pl -

KURS Z ZAKRESU METOD NEUROFIZJOLOGICZNYCH

uczestnik miasto telefon email www
Bartniak Sylwia Płock +48505574634 - -
Dzięgielewski Zdzisław Olsztyn +48608556526 - -
Figeland Adam Warszawa +48601624711 - -
Golecka Ewelina Płock +48509106216 - -
Grabski Jarosław Koszalin +48600019721 - -
Hinc Tomasz Suwałki +48509106216 - -

TERAPIA MANUALNA WG. MASAYUKI OTSUKI W WARSZAWIE

uczestnik miasto telefon email www
Andrzej Lidwin - - endriullo@o2.pl -
Mateusz Borkowski - - mateusz_borkowski@wp.pl -
Anna Krasnodebska - - annaanulewicz@op.pl -
Dawid Więckowski - - dawid@sasiedzi.pl -
Anna Szymańska - - annaawin@wp.pl -
Igor Snagoshchenko - - iphell@wp.pl -
Piotr Wiśniewski - - wisniowy1912@wp.pl -
Bogdan Kuciński - - kbkucinscy@onet.eu -
Aleksandra Niemirska - - a_niemirska@o2.pl -
Magdalena Kamińska - - magda.ja9@gazeta.pl -
Katarzyna Dobrzeniecka - - kasia1000_85@o2.pl -
Maciej Dymkowski - - hooker4@gmail.com -
Paulina Suchocka - - paulinasuchocka1984@interai.pl -
Cezary Kostrzewa - - cezarykostrzewa1984@interia.pl -
Joanna Szrama - - rosher@vp.pl -

TERAPIA MANUALNA WG. MASAYUKI OTSUKI – KURS W KRAKOWIE

uczestnik miasto telefon email www
Dariusz Czaprowski - +48607307773 dariusz.czaprowski@interia.pl -
Agnieszka Jankowicz-Szymańska - +48504238962 aisz@o2.pl -
Duras Sylwia - +48692374657 sylwiaduras@wp.pl -
Kosmala Tomasz - - tomekkosmala@op.pl -
Damian Lewandowski - - dlewandowski@wamor.gda.pl -
Katarzyna Żóraw - - - -
Jarosław Okraszewski - +48665665694 jarod1@interia.pl -
Mateusz Bartosz - +48608346713 m.bartosz@wp.pl -
Tadeusz Filiks - +48694673939 - -
Dominik Odzioba - - dj.dodo@op.pl -
Krzysztof Grzebieluch Kluczbork +48888092638 grzebien4@wp.pl -

TERAPIA MANUALNA WG. MASAYUKI OTSUKI – KURS W RADOMIU

uczestnik miasto telefon email www
Henryk Motyka - +48501082114 henryk.motyka@wp.pl -
Kinga Mendyk - +48693707722 - -
Łucja Pluta - +48660098654 lucjapluta@interia.pl -
Artur Pawlęga - +48662146224 NASAKE@wp.pl -
Łukasz Tuzimek - +48603131888 piegu7@wp.pl -
Ewelina Małaczek - +48663523052 -
Dominik Dudek - +48608297566 - -
Zdzisław Jarecki - +48604136351 zdzislaw_jarecki@wp.pl -
Piotr Paweł Rząca - +48507099231 piotr.rzaca@interia.pl »
Margareta Buława - +48504215896 margareta1@o2.pl -

FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA

terapeuta miasto telefon email www
Konieczny Roger Kamień Pomorski +48505440154 rog-med@wp.pl -
Tomasz Malinowski Łomża +48606261281 bialy281@wp.pl -
Marcin Kubiak ul. Gajcego 120, Łódź +48509552627 marcinkubiak.rehabilitant@tlen.pl -
Maciej Wyszomirski Wrocław +48510268753 wyszomir.mac@gmail.com -

TERAPIA MANUALNA WG. KARELA LEWITA W POZNANIU

terapeuta miasto telefon email www
Joanna Renda - +48660486616 rendzia10@wp.pl -
Paweł Sip Poznań +48606369794 psip@wp.pl -
Anna Kamińska Łódź
Tomaszów Maz.
+48505793845 anuala@op.pl -
Marta Kucewicz - +48793775526 oriela@vp.pl -
Paweł Dziadoń Toruń
Bydgoszcz
+48792726191 pawel.dziadon@wp.pl -
Dominik Buzalski Bydgoszcz +48792999468 buzalski.dominik@gmail.com -
Agata Molska Poznań +48506830810 agata.molska@wp.pl -
Iwona Zielińska-Kaszubowska Tczew - gab.reh.izk@neostrada.pl -
Joanna Romel-Czarnowska Gdańsk - joanna.roczar@wp.pl -
Jarosław Janusz Pabianice +48609643092 jare67@wp.pl -
Jarosław Paul Lubin - jarekpaul@wp.pl -
Katarzyna Worwa Poznań - - -
Marcin Zielonka Poznań +48504303187 marcin@zielonka.com www.zielonka.com
mgr Robert Kołbik os. Władysława Jagiełły 3, Poznań +48792861115 fizjoterapia.awf@op.pl -
Magdalena Górka Turek +48667652284 - -
Magdalena Wisła Poznań +48604870569 mwisla1@wp.pl -

TERAPIA MANUALNA WG. KARELA LEWITA W KRAKOWIE

terapeuta miasto telefon email www
Jacek Ulman Kraków - geco7@wp.pl -
Dominik Odzioba Lublin +48503040199 dj.dodo@op.pl -
Dorota Duda-Korczyńska Bielsko-Biała +48696076407 dolores967@wp.pl -
Tomasz Molenda Wałbrzych +48600379321 panaceum.molenda@gmail.com -
Radosław Siewniak Jaworzno +48692430653 radeksiewniak@poczta.fm -
Bartosz Ziembaczewski Wieliczka +48501014665 bziembaczewski@gmail.com -
Małgorzata Żukrowska Kraków +48601986062 mkamska@poczta.onet.pl -
Krzysztof Grzebieluch Kluczbork +48888092638 grzebien4@wp.pl -

FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA – DŹWIRZYNO

terapeuta miasto telefon email www
Grzegorz Wróblewski Cork, Irlandia +353851404425 info@therapeuticmassage.ie www.therapeuticmassage.ie
Izabela Głowacz Kielce, Starachowice +48516532008 izabelaglowacz@wp.pl -
Izabela Lemke Gdańsk +48697975700 i.lemke@chello.pl -
Ewa Muszyńska Gdańsk +48601818152 muszynska.ewa@o2.pl -
Sebastian Chmiel Wałbrzych +48794389844 Sebastian.Chmiel11@gmail.com -
Małgorzata Maciejska Skarżysko Kamienna +48500536719 gosia-mm1234@o2.pl -

FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA – POZNAŃ

terapeuta miasto telefon email www
Izabela Szwarc Buk +48609796104 - -
Robert Kozicki Międzyrzecz
Dąbrówka Wlkp
+48661205709 robert.kozicki@wp.pl -

FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA – WARSZAWA

terapeuta miasto telefon email www
Adam Janowski Łódź +48660864865 anton293@wp.pl -

FUNKCJONALNA TERAPIA MANUALNA – ZDUŃSKA WOLA

terapeuta miasto telefon email www
Michał Białkowski Tomaszów Maz. / Smardzewice +48694547735 bialkowskimichal@wp.pl -