O Firmie

OldMed prowadzi działalność od 7 lat. Wykorzystując zdobytą wiedzę prowadzimy kursy terapii manualnej, na terenie Polski a także zagranicą. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności, dzięki czemu na naszych kursach nauczamy nowych rozwiązań w dziedzinie terapii.

Z roku na rok nasze szkolenia zyskują coraz większe uznanie w środowisku terapeutów. Ponieważ liczy się dla nas przede wszystkim jakość, zajęcia prowadzone są w małej grupie uczestników, dlatego każdy uczestnik ma możliwość praktycznej nauki prezentowanej przez nas metody.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (2.10/00078/2008), umożliwia to osobom zarejestrowanym jako bezrobotne ubieganie się o pokrycie kosztów kursu przez Urząd Pracy. Więcej informacji można uzyskać w swoim Urzędzie Pracy.

Staramy się, aby nasze kursy były dla Państwa coraz ciekawsze. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy z nami. Jesteśmy w stanie prowadzić kurs w każdym mieście, nie tylko w Krakowie, Warszawie, Radomiu czy Wrocławiu. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Informacje o kursach prowadzonych przez OldMed na terenie Warszawy oraz o szkole masażu, znajdziecie Państwo także na stronie www.animusz.pl.